LD.
Please wait, content is loading

IMG SA

sport / aplikacje treningowe

WATA - aplikacja została zaprojektowana i opracowana w celu promowania idei ekologicznego treningu cardio w obiektach fitness, we współpracy z maszynami SportsArt ECO-POWR. System składa się z aplikacji mobilnych (Android/iOS), backendu PHP Laravel oraz bazy danych Firebase Realtime/Azure. Aktualne dane treningowe użytkowników są wyświetlane na telewizorach i w aplikacjach, umożliwiając klubom organizację różnych konkursów i wyzwań.

FitnessTeam - Ta aplikacja została zaprojektowana dla klubów fitness (Android/iOS/web) w celu tworzenia spersonalizowanych programów treningowych opracowywanych przez trenerów. Celem aplikacji jest odciążenie trenerów, umożliwiając im obsługę wielu klientów jednocześnie.

Nano Gym - Ta aplikacja (web/iOS/Android/Android TV) jest skierowana do małych ekskluzywnych klubów fitness. Jej celem jest ułatwienie treningu funkcjonalnego grupowego przy użyciu wybranych sprzętów treningowych. Aplikacja umożliwia trenerom tworzenie programów treningowych, które następnie są wyświetlane na telewizorach za pomocą dedykowanej aplikacji Android TV.

#sprzedaż#integracje


Brasserie L'Olympique